Steps

SEARCH ROOMSMap

Contact Information
Address:
Ahmet Krasniqi p.n
Tel:
+ 381 38 226 222
Fax:
+ 381 38 226 222
Email:
info@hoteladria-ks.com
Web:
www.hoteladria-ks.com
Hotel Adria
Hotel Adria ?t?d?hotelet m??ira n?rishtin?Me fqinj? me ambasadat dhe zyret nd?omb?re, i nd?uar n?itin 2006 ka 7 kate, 24 dhoma gjumi, me dizajn t??hetuar klasik dhe modern. Nj?otel elegant i cili ofron akomodim t?e?t??epublik?e Kosov?
ODALAR HAKINDA
Dhomat kan?anj?rivate, minibar, sef, TV, kondicioner ajri, thar? flok?, telefon, alarm zjarri, radio, ballkon, gazeta, or?larmi si dhe ?t? mundur sh?imi i dhom?
Oda
Hakinda
Fiyat
Single
Single rooms have one single bed
44€
Double
Double rooms have one double bed
69€
VIP
VIP rooms have double bed, Jacuzzi and LCD TV
99€
Apartment
124€
OTEL HIZMETLERI
Hoteli ofron mund? t?dryshme si psh. qasje interneti, parking, 24 or?igurim, transfer nga aeroporti, mund? banketesh, sh?im larjesh t?robave, sh?im tharjesh t?robave, sh?im hekurosjesh t?robave, shkall?mergjente, sef recepcioni, terrace dhe xhakuzi.
YEMEK VE IÇKILER
Hoteli ka gjithashtu restorantin dhe barin. Restoranti ofron sh?ime profesionale nga kuzhina italiane dhe internacionale si dhe ofron seleksion te p?atitjeve vegjetariane me kuzhinier?rofesionist?Te gjitha ushqimet p?atiten sipas porosis?Restoranti punon prej 07.00 – 24.00.
OTEL SIRASI
Orari i hyrjes behet 24.00 h. kurse daljes ?t?2.00 h.
Anulimet b?n 24 or?ara arritjes.
M?jesi ?t? p?shir??mim.
?imet p?shijn?dhe TVSH.
Extra shtrat p?f?j?(2-12).
FOTO GALERI