Hapat

KËRKO DHOMATHarta

Informatat kontaktuese
Adresa:
Ahmet Krasniqi p.n
Tel:
+ 381 38 226 222
Fax:
+ 381 38 226 222
Email:
info@hoteladria-ks.com
Web:
www.hoteladria-ks.com
Hotel Adria
Hotel Adria është ndër hotelet më të mira në Prishtinë. Me fqinjësi me ambasadat dhe zyret ndërkombëtare, i ndërtuar në vitin 2006 ka 7 kate, 24 dhoma gjumi, me dizajn të gërshetuar klasik dhe modern. Një hotel elegant i cili ofron akomodim të veçantë në Republikën e Kosovës.
INFORMATA PËR DHOMA
Dhomat kanë banjë private, minibar, sef, TV, kondicioner ajri, tharëse flokësh, telefon, alarm zjarri, radio, ballkon, gazeta, orë alarmi si dhe është i mundur shërbimi i dhomës.
Dhoma
Përshkrimi
Çmimi
Njëshe
Dhomat njëshe kanë nga një krevat
44€
Dopio apo dyshe
Dhomat dopio kanë krevat dopio
69€
VIP
Dhomat VIP kanë krevat dopio, xhakuzi dhe TV LCD
99€
Apartment
124€
MUNDËSITË E HOTELIT
Hoteli ofron mundësi të ndryshme si psh. qasje interneti, parking, 24 orë sigurim, transfer nga aeroporti, mundësi banketesh, shërbim larjesh të rrobave, shërbim tharjesh të rrobave, shërbim hekurosjesh të rrobave, shkallë emergjente, sef recepcioni, terrace dhe xhakuzi.
USHQIMI DHE PIJET
Hoteli ka gjithashtu restorantin dhe barin. Restoranti ofron shërbime profesionale nga kuzhina italiane dhe internacionale si dhe ofron seleksion te përgatitjeve vegjetariane me kuzhinierë profesionistë. Te gjitha ushqimet përgatiten sipas porosisë. Restoranti punon prej 07.00 – 24.00.
RREGULLAT E HOTELIT
Orari i hyrjes behet 24.00 h. kurse daljes është 12.00 h.
Anulimet bëhen 24 orë para arritjes.
Mëngjesi është i përfshirë në çmim.
Çmimet përfshijnë edhe TVSH.
Extra shtrat për fëmijët (2-12).
FOTO GALERIA