Hapat

KËRKO DHOMATHarta

Informatat kontaktuese
Adresa:
Prevallë p.n
Tel:
+ 377 44 662 674
Fax:
Email:
Web:
Hotel Sharri
Hotel Sharri është kompleks luksoz hotelierik i cili gjendet në kilometrin e 20-të të magjistrales Prizren - Brezovicë (Prevallë). Në lartësinë mbidetare 1200m ku është ndërtuar ky kompleks dominon klima malore e bjeshkëve të Sharrit. Hotel Sharri ofron 20 dhoma ekskluzive, 11 apartamente të veçanta jashtë objektit, 2 restorante kulminante, ambient të me pamje të mrekullueshme të maleve të Sharrit, qendër biznesi, sallë të madhe konferencash dhe seminaresh me 200 ulëse dhe të gjitha pajisjet tjerë përcjellëse për prezantime.
INFORMATA PËR DHOMA
Dhomat kanë banjë private, minibar , TV kabllovik, ballkon, kondicioner ajri, tharëse flokësh, telefon, alarm zjarri, si dhe është i mundur shërbimi i dhomës dhe shërbimi i mëngjesit në dhomë.
Dhoma
Përshkrimi
Çmimi
Dyshe
Dhomat dyshe kanë dy krevate njëshe ndaras
50€
Dopio
Dhomat dopio (VIP) kanë krevat dopio dhe dhomë të ndejës/punës
70€
Villa Standarde
Villat standarde kanë një dhomë fjetjeje me krevat dopio si dhe një dhomë ndjeje me kapacitet për fjetjen e 3 personave
70€
Villa Premium
Villat Premium janë 2 katëshe dhe kanë 2 dhoma fjetjeje si dhe një sallon
90€
MUNDËSITË E HOTELIT
Hoteli ofron mundësi të ndryshme si psh. qasje interneti, parking, dhoma ndejash dhe takimesh, qendër biznesi, 24 orë sigurim, ashensorë, xhakuzi, shërbim larjesh/tharjesh të rrobave, shërbim hekurosjesh të rrobave si dhe kopsht me lodra për fëmijë.
USHQIMI DHE PIJET
Ky hotel ka 2 Restorante ekskluzive me ambiente të mbyllura dhe të hapura. Restorantet moderne ofrojnë shërbime profesionale dhe ushqim për mysafir me shije të hollë. Kuzhina ofron meny tradicionale. Restoranti është i hapur prej 7 të mëngjesit gjer në 12 të mbrëmjes.
RREGULLAT E HOTELIT
Orari i hyrjes dhe daljes është 24.00 h.
Rezervimet bëhen së paku 48 orë më herët.
Mëngjesi është i përfshirë në çmim.
Çmimet përfshijnë edhe TVSH.
FOTO GALERIA