Hapat

KËRKO DHOMATHarta

Informatat kontaktuese
Adresa:
Pejton pn.
Tel:
Fax:
Email:
Web:
Hotel Centro
Hotel Centro ndodhet në zemër të qytetit të Prishtinës. Zonën e qendrës të quajtur Pejton, ecje me distance kohore 5minuta nga të gjitha pikat kryesore të qytetit: institucionet shteterore, boulevard i qytetit, kafe bare, restorante, banka, qendra biznesi, qendra sportive, qendra tregtare dhe njëkohësisht "12.5km" 20minutes distancë nga Aeroporti
INFORMATA PËR DHOMA
Hotel Centro ka karakteristiaka te “boutique Hotelit” me dhoma moderne, shumë të pastër dhe komode. Cdo dhomë ka krevat të rehatshëm dhe cilësor, me mobilje modern druri dhe pasqyra të gjata në dollap, me muret ngjyrë pastel të inkorporaura me tapete “wallpapers” bashkëkohore. Cdo dhomë ka brenda banjo private me pllaka kolorite dhe panele xhami, klimë me kontrollor "ngrohje dhe ajër të kondicionuar, "flatscreen" TV (televizor satelitor), internet WIFI me shpejtësi të lartë, tavolinë të vogël të punës dhe mini-bar.
Dhoma
Përshkrimi
Çmimi
Double Room
59€
Single Room
49€
Family Room
69€
MUNDËSITË E HOTELIT
Dhoma me pirjen e duhanit dhe jo pirjen e duhanit, parking me sigurim , Sef sigurije ,shpajz-Bagazhi Mëngjes te shijshëm, Bar, Gazeta internacionale dhe lokale, klimë me kontrollor sistem "ngrohje dhe ajër të kondicionuar Sherbim ne dhoma, Mëngjesi në dhome, Masazhë personal, Auto larje, pastrim kimik, hekurosje, shkembim parash, pastrim kepucesh, Telefon dhe fax, fotokopje etj. Në rast emergjence (shendetesije) ne kemi kontratë me EuroMed klinikën me konkretisht Spitalin me te madh privat dhe prestigjioz në Kosovë (shumica e shërbimeve janë FALAS).
USHQIMI DHE PIJET
Restoranti i hotelit ofron një mëngjes të shijshëm nga kuzhina tradicionale dhe mesdhetare. Hapsira e restoranit ka dalje pranë një terrasë me shtëpi klasike të shfaqur me pemë të vogël pishe dhe lule.
RREGULLAT E HOTELIT
Orari i hyrjes behet 24.00 h. kurse daljes është 12.00 h.
Anulimet bëhen 24 orë para arritjes.
Mëngjesi është i përfshirë në çmim.
Parking për vetura.
Çmimet përfshijnë edhe TVSH.
Extra shtrat për fëmijët (2-12).
FOTO GALERIA