Hapat

KËRKO DHOMATHarta

Informatat kontaktuese
Adresa:
Rr. Vaso Pasha nr. 20 ,10000 Prishtinë
Tel:
+381 38 22 32 84
+377 44 123 547
Fax:
+381 38 22 52 94
Email:
reservations@hotelprishtina.com
Web:
www.hotelprishtina.com
Hotel Prishtina
Hotel Prishtina gjindet në zemrën e kuartit më të rëndësishëm biznesor të qytetit, vetëm pak metra largë nga zyra qendrore e OKB-së (UNMIK). Hoteli 4 katësh posedon 43 dhoma dhe suita të rregulluara me kujdes dhe shije të veçantë, restaurantin e klasit të parë, pishinën, dhomën për konferenca etj.
INFORMATA PËR DHOMA
Hotel Prishtina features a selection of 43 beautifully well appointed guestrooms and suites distributed along 4 floor. Each room of the hotel has elegant marble bath, minibar, Digital Satellite TV, internet connection, phone line, air condition, hair dryers and make-up mirrors, AM/FM clock radio, breakfast in room is available too.
Dhoma
Përshkrimi
Çmimi
Njëshe
Dhomat njëshe posedojnë një krevat dopio për një person dhe tavolinë pune. Në çmim përfshihet mëngjesi, interneti 24 orë (LAN dhe Wireless), dhoma e fitnesit dhe pishina.
81€
Dopio
Dhomat "Double" posedojnë një krevat dopio për dy persona ose dy krevate njëshe të ndara si dhe tavolinë pune. Në çmim përfshihet mëngjesi, interneti 24 orë (LAN dhe Wireless), dhoma e fitnesit dhe pishina.
100€
Apartment
Apartmentet posedojë krevat dopio, separe për ulje dhe tavolinë pune. Në çmim përfshihet mëngjesi, interneti 24 orë (LAN dhe Wireless), dhoma e fitnesit dhe pishina.
116€
VIP
VIP rooms have a double bed, sitting area, working area, hydro massage or jacuzzi, flat TV, lock and a balcony. Breakfast, 24h internet (LAN and Wireless), Minibar, Sauna, fitness room and pool are included on price.
138€
VIP
VIP rooms have a double bed, sitting area, working area, hydro massage or jacuzzi, flat TV, lock, balcony and a private Sauna. Breakfast, 24h internet (LAN and Wireless), Minibar, fitness room and pool are included on price.
150€
MUNDËSITË E HOTELIT
Hoteli ofron edhe mundësi të ndryshme si: shërbim 24-orësh të dhomave, pishinë, saunë, parking, sef, PC publik dhe ineternet, transfer nga aeroporti, ashensor, dhoma pë konferenca, koktej bar, rrobalarje / tharje / hekurosje, staf shumë-gjuhësh, hapësira për fitnes etj.
USHQIMI DHE PIJET
Hoteli posedon Restorantin e klasit të parë me një menu të begatshme që i përshtatet çdokujt, duke përfshirë edhe një seleksion të përgatitjeve vegjetariane. Të gjitha ushqimet përgatiten me porosi, duke u lejuar klientëve që të veçojnë çfarëdo preference.
RREGULLAT E HOTELIT
Orari i hyrjes është në 12.00 h dhe daljes është në 12.00 h.
Anulimi bëhet 24 orë para arritjes.
Mëngjesi është i përfshirë në Çmim.
Çmimet përfshijnë edhe TVSH.
FOTO GALERIA